ورود و ثبت نام

جهت فعالیت در فضای واقعی و مجازی و همکاری با موسسات حرفه ای

مدیران، کارشناسان و کارمندان

  • تا الان به این فکر کرده اید که تجربه و تخصص شما بزرگترین و مهمترین سرمایه زندگیتونه، که طی سال ها ذره ذره و به سختی به دست آوردید؟
  • تا الان به این فکر کرده اید که احتمالا خیلی ها نیازمند و تشنه تخصص و تجربه شما هستند؟
  • شاید به این فکر کرده باشید که کاش این امکان وجود داشت که بتونستید با ارائه تجربه و تخصصتون ده ها برابر این درآمد را به دست بیارید.
  • اگر جایی باشه که ارزش تخصص شما رو به درستی بدونه!
  • اگر به شما کمک کنند که مثل یک مدرس حرفه ای تخصصتون رو به صدها هزار نفر آموزش بدید.
  • به این ترتیب شما یک شغل دوم دارید که میتونه ده ها برابر شغل اصلیتون درآمد داشته باشه و هرچقدر در این کار با تجربه تر میشید درآمد و محبوبیتتون بالاتر میره.
  • فکر میکنی چطور میتونی این کار رو انجام بدی؟

برای رسیدن به پاسخ سوال‌های بالا، ثبت نام کن تا راهنماییت کنیم.

ثبت نام

در CTrain چه می گذرد؟

ما ارزش تخصص شما را میدونیم و میدونیم چه کسایی به تخصص و تجربه شما احتیاج دارند، ما اون ها رو جذب میکنیم و به شما کمک میکنیم تا به موثرترین شکل و عالی ترین کیفیت تخصصتون رو به صدها و هزاران نفر به شکل مجازی و حضوری آموزش بدید و هم خدمت با ارزشی به جامعه کرده باشید و هم درآمد راحت و عالی به دست بیارید.

چگونه همراه شما هستیم :

ما با آموزش اصول پیشرفته تدریس و استفاده از امکانات حرفه ای مثل انتشارات، آتلیه هنری، عکاسی، فیلم وصدابرداری و امکانات اداری و تبلیغاتی و نیروهای متخصص و فضاها و امکانات حرفه ای آموزش مجازی و حضوری و ده ها سایت و سوشیال مدیا و صدها هزار مخاطب حقیقی و حقوقی کنار شما هستیم تا شما تبدیل به یک مدرس توانمند و عالی بشید.

توجه کنید:
خوشبختی و افتخار ما اینه که حاصل تلاش ما با بیش از دو دهه تجربه موفق و اثربخش میتونه برای مخاطبینمون و شما عزیزان، درآمد بیشتر، صرف زمان و انرژی کمتر، شأن و موقعیت اجتماعی عالی و تحقق رویاها و آرزوهاتون بشه.

به نظرتون ممکنه که از تخصص و تجربه بشه درآمد عالی داشت؟

اگر شما تجربه و تخصصی داشته باشید (در هر زمینه ای)، فکر می کنید چند نفر در ایران دوست داشته باشن مهارت های شما رو خیلی ارزون یاد بگیرن؟

تجربه ۲۰ ساله ما میگه:

برای هر تخصصی حداقل چند صد هزار نفر علاقه مند میشه پیدا کرد.

که تقریبا ۱۰ درصدشون حاضرند آموزش شما رو بخرند.

بنابر این شما بالقوه میتونید مدرس چند ده هزار نفر متقاضی باشید.